Маркетолог / Marketolog

Telemarket.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Требования:

Опыт работы на аналогичной должности не менее 1 года
Свободное владение румынским, русским
Умение разрабатывать, аргументировать и реализовать маркетинговый план
Навыки работы с ПК
Готовность к постоянной коммуникации с дизайнерами и другими коллегами
Опыт организации и проведения маркетинговых мероприятий
Коммуникабельность, умение вести переговоры, ответственность, организаторские способности, творческий подход к работе, быстрая обучаемость

Обязанности:

Участие в разработке и реализации маркетинговой стратегии компании;
Планирование и проведение маркетинговых мероприятий, рекламных акций, рекламных кампаний и анализ их эффективности;
Организация мероприятий, направленных на продвижение бренда компании на официальном сайте и в социальных сетях;
Администрирование веб-страницы с соответствующим контентом и в социальных сетях компании;
Подготовка и проведение различных маркетинговых анализов;
Активное участие в разработке различных акций и мероприятий по продвижению продукции компании.

Мы предлагаем:

Работа в известной, стабильной компании;
Возможность дальнейшего профессионального и карьерного роста;
Полный соц. пакет;
Стабильную зарплату + бонус
Благоприятные условия труда;
Корпоративные скидки, компенсация расходов на транспорт до места работы.

Кандидатов, заинтересованных в данной должности, просим выслать свое CV с фотографией и указанием в теме письма должности, на электронную почту: hr@telemarket.md с пометкой “Маркетолог ” и указанием контактного телефона.
Cerințe:

Cel puțin 1 an de experiență de muncă într-o poziție similară;
Fluent în română, rusă;
Capacitatea de a dezvolta, argumenta și implementa un plan de marketing;
Abilități PC;
Dorința de a comunica constant cu designerii și alți colegi;
Experiență în organizarea și desfășurarea de evenimente de marketing;
Abilități de comunicare, Abilități de negociere, Responsabilitate, abilități organizaționale, abordare creativă a muncii, învățare rapidă.

Responsabilități:

Participarea la dezvoltarea și implementarea Strategiei de marketing a companiei;
Planificarea și desfășurarea de evenimente de marketing, promoții, campanii publicitare și analizarea eficacității acestora;
Organizarea de evenimente care vizează promovarea mărcii companiei pe site-ul oficial și pe rețelele de socializare;
Administrarea unei pagini web cu conținut relevant și pe rețelele sociale ale companiei;
Pregătirea și efectuarea diferitelor analize de marketing;
Participarea activă la dezvoltarea diferitelor promoții și evenimente pentru promovarea produselor companiei.

Oferim:

Lucrați într-o companie cunoscută și stabilă;
Posibilitatea creșterii profesionale și a carierei;
Pachet social deplin;
Salariu stabil + bonus
Condiții favorabile de muncă;
Reduceri corporative, compensații pentru costurile de transport la locul de muncă

Candidații interesați de această poziție sunt rugați să trimită CV-ul lor cu o fotografie și o indicație a poziției în linia de subiect la următoarea adresă de e-mail: hr@telemarket.md marcat "Marketolog" și indicând numărul de telefon de contact. E-mail:
hr@telemarket.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide