Manager vînzari superior

Valdimobila
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 14000 Până la 17000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Căutăm un lider în vânzări pentru departamentul de uși sau laminat!

Cerințe:
- Experiență anterioară în vânzări.
- Abilități de comunicare excelente și abilități de negociere persuasive.
- Capacitatea de a construi relații durabile cu clienții și partenerii de afaceri.
- Orientare către rezultate și abilitatea de a atinge obiectivele de vânzări.

Responsabilități:
- Negocierea prețurilor și încheierea contractelor de vânzare
- Dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți și identificarea de clienți noi
- Comunicare cu clienții pe rețelele sociale

Oferim:
- Salariu atractiv și comisioane din vânzări.
- Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
- Oportunități de dezvoltare profesională și instruire

Pentru a candida:
Trimite CV-ul tău la adresa de e-mail admin@valdimobila.md sau depune-l personal la sediul companiei.

В поисках менеджера по продажам в наш дверной отдел!

Требования:
- Предыдущий опыт продаж.
- Отличные коммуникативные навыки и умение вести убедительные переговоры.
- Способность выстраивать длительные отношения с клиентами и деловыми партнерами.
- Ориентация на результат и способность достигать поставленных целей в продажах.

Обязанности:
- Вести переговоры о ценах и заключать контракты на продажу.
- Развитие отношений с существующими клиентами и поиск новых клиентов.
- Общение с клиентами в социальных сетях

Мы предлагаем:
- Привлекательную заработную плату и комиссионные от продаж.
- Динамичная и располагающая к сотрудничеству рабочая среда.
- Возможность профессионального развития и обучения

Чтобы подать заявку:
Отправьте свое резюме на admin@valdimobila.md или представьте его лично в офисе компании.
Telefon:
069125377
Persoana de contact:
Iuliana
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide