Manager vînzări

FANCYCONS companie de construcții
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Manager vînzări !

Cauți un loc de muncă în domeniul vânzărilor? Îți propunem să faci parte din echipa noastră!

Avem nevoie de un manager de vinzari responsabil si foarte comunicabil care doreste sa se dezvolte alaturi de noi.

Daca esti o persoana responsabila, plina de viata careia intradevar ii plac vinzarile atunci esti bine venit la noi in echipa.

Cerințe:
- Experiență în vânzari minim un an;
- Cunoașterea tehnicilor de vânzare;
- Abilitati de comunicare, vanzare, negociere;
- Cunoașterea limbilor romană și rusă la nivel avansat;
- Cunoștințe de operare Word și Excel ;
- Are abilități de calcul matematic;
- Permis de conducere categoria B de minimum un an;
- Motivație.

Responsabilitati:
- Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți și montatori;
- Crearea ofertelor pentru clienți;
- Supervizarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
- Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție;
- Întocmirea rapoartelor lunare privind rezultatele înregistrate;
- Negocieri cu clienții;

Beneficii:
- salariu competitiv (fix+%) proporțional cu vânzările și efortul depus
- pachet social;
- posibilitati reale de promovare.

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi !

Trimite acum CV-ul cu poză la adresa de e-mail: fancycons7@gmail.com cu mențiunea „Manager vânzări ”.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide