Manager vînzări clienți corporativi

Companie de asigurări de succes
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Companie de asigurari cu experienta bogata si istorie de success anunță vacant postul de
Responsabilitățile postului:
1.Coordonează și este responsabil de întreaga activitate de vînzări a produselor de asigurare către clienții corporativi ai companiei,
2.Menține și dezvoltă relațiile de parteneriat reciproc avantajos cu clienții corporative ai companiei,
3.Acționează în scopul stabilirii parteneriatelor cu clienți corporativi noi,
4.Monitorizează și coordonează activitatea reprezentanțelor companiei întru realizarea obiectivelor și indicatorilor economico-financiari prevăzuți în buget,
5.Elaborează și aplică politicile și strategiile de vînzări și marketing aprobate în companie.
Cerinte fata de candidate:
1.Studii superioare obligarorii preferabil în marketing și vînzări;
2.Experiență de minim 3 ani intr-o companie de asigurări, a regulatorului (CNPF) sau în alte companii din domeniul economico-financiar;
3.Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă, cunoașterea limbii engleze ar constitui un avantaj;
4.Bună cunoastere a structurilor și a mecanismelor sistemului operational de asigurări;
5.Abilități bine dezvoltate de comunicare și negociere;
6.Experiență de lucru în echipă;
7.Flexibil în comunicare și comportament;
8.Competențe bine dezvoltate manageriale.
Benificiile angajatorului:
1.Angajare conform legislației în vigoare,
2.Pachet social complet,
3.Mediu relevant de afaceri, oficiu modern în centrul orașului,
4.Remunerare competitive, motivație suplimentară.

Persoanele interesate, ce corespund cerințelor postului, sînt rugate să expedieze un CV cu indicarea postului solicitat în titlul scrisorii la adresa electronică: resurse.um@gmail.com
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide