Manager vânzări Servicii Consulting | Менеджер по продажам консалтинговых услуг

Videosecurity
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 17000 Până la 29000 MDL
Program de muncă: Full-time
Oferim:

Mentori experimentați, gata să vă ajute în procesul de adaptare;
Posibilități reale de creștere profesională;
Stagiu complet plătit;
Program de lucru într-un birou modern situat în centrul orașului;
Evenimente corporative regulate;
Grijă față de angajați și familiile lor.

Cerințe:

Experiență de lucru în sectorul bancar sau în alte instituții financiare în rolul de consultant sau manager de vânzări pentru servicii financiare;
Cunoașterea și înțelegerea termenilor juridici și financiari de bază;
Abilități de comunicare, rezolvare a problemelor și vânzări prin telefon;
Comunicativitate, activitate, carismă;
Nivel avansat de utilizare a programelor Microsoft Office și Google Sheets (cunoașterea 1C este un avantaj);
Cunoașterea limbilor română și rusă.

Responsabilități:

Consultarea clienților cu privire la mecanismele de finanțare;
Selectarea programelor de finanțare potrivite pentru clienți;
Pregătirea și semnarea contractelor;
Colectarea documentației necesare de la client și furnizarea acesteia către departamentul de consultanță;
Pregătirea facturilor de plată, a actelor de lucrări executate, a facturilor fiscale și semnarea acestora cu clientul;
Monitorizarea și gestionarea creanțelor.

Alăturați-vă echipei noastre și dezvoltați-vă împreună cu noi!

Trimiteți CV-ul dvs. cu fotografie la adresa: hr@sequritygroup.md.
Candidații selectați vor fi invitați la un interviu.

Abonați-vă la canalul nostru Telegram pentru a fi la curent cu toate posturile noastre vacante curente: https://t.me/sequrity_recruting
Мы предлагаем:

Опытные наставники, готовые помочь вам в адаптации;
Реальные возможности для профессионального роста;
Полностью оплачиваемая стажировка;
Полный рабочий день в современном офисе в центре города;
Регулярные корпоративные мероприятия;
Забота о сотрудниках и их семьях.

Требования:

Опыт работы в банковской сфере или других финансовых учреждениях в роли консультанта или менеджера по продажам финансовых услуг;
Знание и понимание основных юридических и финансовых терминов;
Навык общения, решения вопросов и продаж по телефону;
Коммуникабельность, активность, харизматичность;
Продвинутый уровень владения программами Microsoft Office и Google Sheets, (знание 1C является преимуществом);
Знание румынского и русского языка.

Обязанности:

Консультация клиентов о механизмах финансирования;
Подбор для клиентов различных программ финансирования;
Подготовка и подписание контрактов;
Сбор необходимой документации от клиента и предоставление ее в отдел производства Консалтинга;
Подготовка счетов на оплату, актов выполненных работ, налоговых накладных и подписание их с клиентом;
Отслеживание и работа с дебиторской задолженностью.

Присоединяйтесь к нашей команде и развивайтесь вместе с нами!

Отправь свое CV с фото по адресу: hr@sequritygroup.md.

Отобранные кандидаты будут приглашены на собеседование.

Подпишитесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе всех наших текущих вакансий https://t.me/sequrity_recruting! E-mail:
hr@sequritygroup.md
079770297
Telefon:
079770297
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide