Manager vânzări or. Iași

Imperlux
Oraș: Peste hotare
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Avem nevoie de un manager de vinzari responsabil si foarte comunicabil care doreste sa se dezvolte alaturi de noi.
Daca esti o persoana responsabila, plina de viata careia intradevar ii plac vinzarile atunci esti bine venit la noi in echipa.
Responsabilitati:

Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți și montatori;
Crearea ofertelor pentru clienți;
Supervizarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție;
Întocmirea rapoartelor lunare privind rezultatele înregistrate;
Negocieri cu clienții;
Asistența informațională a clienților.

Cerințe:

Experiență în vânzari;
Cunoașterea tehnicilor de vânzare;
Abilitati de comunicare, vanzare, negociere;
Cunoașterea limbilor romană și rusă la nivel avansat;
Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;
Permis de conducere categoria B de minimum un an;
Motivație.

Oferim:

Traininguri și consultanță în dezvoltarea personală și profesională;
Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr;
Stagiere;
Cazare din contul companiei.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu poză la adresa de e-mail: job@imperlux.md cu mențiunea Manager vanzari.
Telefon: 076088002. Telefon: 076088002
E-mail: job@imperlux.md
Telefon:
076088002
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide