Manager vânzări ferestre cu geam PVC (300€+%)

Eco Ferestre
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 6000 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania Eco Ferestre specializată în fabricarea de construcţii PVC de înaltă calitatea, propune post vacant de manager în vânzări.
SCOPUL nostru este de a oferi clientului nu doar calitate și de a-l ajuta să aleagă o fereastră bună pentru casa și familia sa.

Vă invităm la interviu persoanele:

Vă place să comunicați cu oamenii
Aveți un aspect fizic plăcut, prezentabil
Sunteți o persoană energica, extrem de responsbilă
Sunteți orientat spre rezultate reale, doriţi să faceţi bani şi să vă majorați veniturile
Rezistenţa la stres (lipsa de timp, situaţii de incertitudine, conflicte)
Program de lucru: Luni-Vineri 08:00 - 18:00, Sâmbătă 8:00 - 15:00;
Antrenament (capacitate de asimilare rapidă şi aplicarea la practica)

Cerinţe:

Capacitate de convingere şi abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţi
Abilităţi de utiliza PC - MS Office (Word, Excel)
Responsabilitate, precizie în lucru, dorinţă de a lucra

Responsabilităţi:

Crearea ofertelor pentru clienţi
Pregatirea şi încheierea contractelor cu clienţii
Preluarea apelurilor telefonice şi efectuarea apelurilor telefonice

Beneficii oferite:

Instruire în domeniu de ferestre și uși PVC
Loc de muncă stabil în oficiu
Serviciile GSM din partea companiei
Contract individual de muncă + tot pachetul social
Salariul fix din start minim 6000 lei + procent din vânzări de la 100 euro la 1 000 euro
Mediul plăcut de lucru
Activități de relaxare: team buildinguri, corporative relaxante

TELEFON: 079999772 Telefon: 079999772
Telefon:
079999772
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide