Manager – suport tehnic service centru

Arvaliscom
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Primirea echipamentelor pentru diagnostic și reparații în service centru (înregistrare, monitorizarea reparațiilor, eliberarea echipamentelor, pregătirea documentelor).
Preluarea apelurilor telefonice, vinzare piesele de schimb, soluționarea problemelor simple.
Experienta in deservirea utilajelor (motocultoarelor benzina si diesel, compresoarelor, motocoaselor, drujbelor etc.).
Raportarea privind lucrul efectuat și rezultatele obținute.

Așteptările noastre de la candidat:

Studii superioare / sau medii de specialitate tehnice
Experiența anterioară în domeniul reparatiilor (Constituie un beneficiu)
Utilizator de PC, cunoștințe de MS Office: Outlook / Word /Excel, 1C
Cunoaşterea limbilor: română, rusă (Condiție obligatorie)
Orientare către client, responsabilitate, rezistență la stres

Ce oferim:

Lucrul inr-un Service confortabil;
Achitarea salariului la timp si oficială;
Program de lucru: de luni până vineri, de la 8.00 până la 17.30.
Așteptăm CV-ul Dvs. la e-mail:
info@arvaliscom.md
Numarul de contact: 060705040
Telefon:
060705040
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide