Manager de calitate in tehnologia informatiei si comunicatii

Propay Tech SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe față de candidat:
1. Abilitatea de organizare si control.
2. Abilitatea de a formare strategii lucru cu clientii .
3. Rezistenta la stres.
4. Receptivitate la solicitările profesionale, capacitate de mobilizare personala pentru finalizarea într-un timp cât mai operativ a sarcinilor ce-i revin.

Responsabilități:
1.mentine si imbunatateste sistemul de management de calitate implementat;
2. actualizeaza si dezvolta procedurile de lucru existente in organizatie;
3. crearea de noi proceduri de lucru (impreuna cu responsabilii de proces), pregatirea standardelor interne de calitate (proceduri de lucru, reguli de lucru, standarde) si urmarirea si asigurarea aplicarii acestora;
4. furnizeaza rapoarte catre top management privind respectarea tuturor procedurilor existente si agreate;
3. Menținerea controlului asupra sarcinilor si proceselor functionale;

Conditii suplimentare!
- Cunoasterea limbii turca (cunoasterea limbii engleze va constitui un avantaj);
- Responsabilitate.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide