Manager Regional magazine ROGOB (zona Nord)

Rogob carne si mezeluri
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania Rogob este în căutarea unui coleg/unei colege pentru a suplini funcţia de Manager Regional Magazine Directe.

În rolul de Manager Regional (zona Nord) vei asigura realizarea bugetului de vânzări, a indicatorilor de piață, precum și a indicatorilor economico-financiari pentru aria din gestiune.

Responsabilitati:

implementarea strategiei de vânzare și marketing;
managementul activității membrilor echipei ariei sale și evaluarea acesteia în baza indicatorilor de performanță;
planificarea și oranizarea activitatii magazinelor din subordine;
cascadarea targhetelor către Administratori și monitorizarea atingerii acestora;
propunerea și implementarea de noi strategii pentru creșterea vânzărilor;
menținerea și creșterea eficienței magazinelor;
monitorizează implementarea inițiativelor de business;
urmarirea standardelor de deservire a clienților și îmbunătățirea lor continuă;
implicarea în procesul de recrutare și evaluare a personalului din magazine;
instruirea personalului, atât din punct de vedere operational, cât și client centricity.

Cerinte:

studii superioare
abilitati excelente de comunicare și leadership
fluență în limbile română și rusă
cunostințe avansate a pachetului MS Office, în special Excel
bune abilități de organizare a timpului și de prioritizare a activităților
familiarizat cu termene-limită și realizarea sarcinilor simultane

Ce oferim:

carieră într-o companie în expansiune continuă
salariu competitiv și bonusuri de performanță
mediu de lucru dinamic și interactiv
automobil de serviciu

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm. Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: hr@rogob.md
Telefon: 060300433
Telefon:
060300433
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide