Trade Marketing Manager

Rogob carne si mezeluri
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcţia de Trade Marketing Manager (comerț modern și tradițional).
În rolul de Trade Marketing Manager vei elabora și coordona implementarea campaniilor de marketing în comerțul modern și tradițional.
Responsabilitățile tale:

elaborarea strategiei, a acțiunilor/evenimentelor/campaniilor de marketing;
participarea la întocmirea planului de marketing anual, trimestrial şi lunar al Companiei;
dezvoltarea promoțiilor și coordonarea tuturor părților implicate pentru o implementare reușită în rețeaua proprie de magazine și cele partenere;
crearea și actualizarea instrumentelor folosite în activitatea recurentă: reviste, materiale POSM, etc;
crearea materialelor de marketing care vor atrage eficient consumatorii;
prezentarea companiei în relaţiile cu furnizorii de servicii de marketing;
colaborarea cu furnizorii de produse complementare pentru desfăşurarea acţiunilor comune de marketing.

Ce așteptăm:

studii superioare
experiență într-o poziție similară, preferabil în companii FMCG
fluență în limbile română și rusă, engleză (avantaj)
cunostințe avansate a pachetului MS Office, în special Excel și PowerPoint
bune abilități de organizare a timpului și de prioritizare a activităților
familiarizat cu termene-limită și realizarea sarcinilor simultane

Ce oferim:

carieră într-o companie în dezvoltare continuă
pachet salarial atractiv
training-uri de specialitate
mediu de lucru dinamic

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază CV-ul, cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.
Te așteptăm în echipa Rogob! E-mail: hr@rogob.md
022 866 510
Telefon:
022 866 510
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide