Manager dezvoltare aplicații

AEÎ Microîmprumut
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Cerințe față de candidat:
- Studii superioare în domeniul Tehnologiei Informaționale;
- Experienţă de minim 2 ani pe o poziție similară;
- Cunoștinte avansate în domeniul dezvoltării software-lui;
- Cunoaşterea perfectă a limbilor română, rusă, engleză;
- Administrarea si securitatea retelelor de calculatoare
- Abilitati de Administrare Windows Server(Active Direcotry/VPN…)
- Abilitati de gestiune a bazelor de date MYSQ/SQL Server
- Abilitatea de a lucre eficient atît independent cît și în echipă;
- Capacitatea de a învăța rapid și de a te adapta la tehnologii noi și sarcini variate.

Avantaje :
- Cunoasterea programarii in limbajul C
- Cunoasterea bazei de date SQL server nivel avansat (Proceduri/Functii .. etc).
- Rarpoarte infodebit.

Responsabilități:
- Evaluarea, planificarea și dezvoltarea sistemelor și procedurilor IT;
- Configurarea sistemului informațional conform cerințelor de business;
- Asistență/ghidare în soluționarea problemelor utilizatorilor de sisteme și aplicații de business;
- Dezvoltarea produselor în sistemul informațional în conformitate cu politicele și regulamentele interne ale asociaței;

Ce oferim:
- Remunerație atractivă, negociabilă în funcție de experiență și de complexitatea task-urilor.
- Tichet de masă în sumă de 60 lei pe zi.
- Bonusuri în dependență de creșterea și dezvoltarea asociației.
- Formări şi team building-uri.
- Posibilitatea de a face parte dntr-o echipă dinamică și profesionstă.
- Program de muncă flexibil cu respectarea regimului de muncă de 8 ore pe zi, de luni pînă vineri, cu posibilitate de a lucra de la distanță.
Telefon:
069218799
Persoana de contact:
Rotari Alina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide