Operator call center pentru vânzări reci

C1-Logistics
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
C1 Logistics caută Operator Call Center pentru Vânzări Reci!

Responsabilități ale postului:
- Contactarea telefonică a potențialilor clienți pentru a promova produsele și serviciile companiei.
- Identificarea și evaluarea nevoilor clienților pentru a oferi soluții personalizate.
- Prezentarea caracteristicilor și beneficiilor produselor și serviciilor într-un mod convingător.
- Încheierea vânzărilor și atingerea obiectivelor lunare stabilite.
- Gestionarea bazei de date cu potențiali clienți și actualizarea constantă a informațiilor.
- Documentarea interacțiunilor cu clienții și raportarea rezultatelor.

Oferim:
- Angajare oficială și salariu NET competitiv + comisioane pentru vânzări.
- Program de lucru: Luni-Vineri: 15:00-00:00.
- Posibilități de creștere profesională și dezvoltare.
- Mediu de lucru dinamic și stimulativ.

Cerințe:
- Diplomă de licență în domenii precum Comunicare, Marketing sau Afaceri.
- Experiență anterioară în vânzări reci sau în call center este un avantaj.
- Cunoașterea limbii engleze la nivel intermediar.
- Abilități excelente de comunicare și persuasiune.
- Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a atinge obiectivele de vânzări.
- Dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional.

Cum să aplici: Trimite CV-ul tău în engleză la hr@c1-logistics.com sau furnizează-ți datele de contact, iar noi te vom contacta.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide