Manager de vânzări (fără experiență)

Sales Management Association
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 700 Până la 800 USD
Program de muncă: Full-time
Căutăm o persoană fără experiență, energică pentru o echipă ce promovează educația în marketingul online.
Ce așteptăm de la tine:

Abilitatea de a organiza discuția bazată pe nevoile clientului
Ai un nivel înalt de cunoaștere a limbii române. (Cunoașterea altor limbi străine ar fi un avantaj)
Dorința de a învăța lucruri noi mereu
Responsabilitate și implicare.

Care vor fi responsabilitățile tale:

Contactarea și discuția la telefon cu potențialii clienți
Administrarea bazei actuale
Prelucrarea clienților care deja sunt interesați în serviciile noastre
Recepționarea feedback-ului de la client.

Ce îți oferim:

Posibilitatea de a-ți crește salariul în fiecare lună: salariu fix 700$ + KPI
Programe profesionale de instruire în vânzări
Sesiuni de mentorat cu cei mai buni specialiști
Echipă profesionistă și receptivă
O baza de clientelă fierbinte

Locație: Chișinău, Centru
Grafic de muncă: 10:00 - 19:00
Dacă ești interesat de oferta, expediați CV-ul cu specificarea funcției la adresa electronică: arina.hr.md@gmail.com, iar noi te vom contacta. E-mai: arina.hr.md@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide