Manager (clinica stomatologica)

Smile Dent
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Reteaua de clinici stomatologice Smile Dent Team angajeaza Manager pentru clinicile de pe str. Ismail, persoana responsabila, cu experienta manageriala si cu initiativa!
Responsabilitati:

Organizeaza si monitorizeaza activitatea clinicilor
Organizeaza activitatea echipei din subordine: angajare, instruire, control si perfectionare continua
Aproba statele de personal, bugetul si rezultatele financiare la sfirsit de an
Asigura indeplinirea indicatorilor de performanta
Planifica si asigura stocurile necesare de materie prima, materiale si alte resurse necesare pentru buna functionare a clinicii
Asigura respectarea tuturor actelor normative si regulatorii, obligatori pentru o institutie medicală
Analizeaza activitatea clinicii si toate procesele; propune imbunatatiri/optimizari pentru functionarea cit mai eficienta a acesteia
Participa la promovarea clinicii, cu scopul indepinirii indicatorilor de performanta si cresterii notorietatiii brandului

Cerințe:

Experienta in pozitie manageriala de cel putin 3 ani
Experienta in bugetare/planificare&analiza financiara
Experienta in vinzari si /sau marketing constituie un avantaj
Fluenta in limba romăna
Competente de comunicare eficienta și Leadership
Flexibilitate, onestiate și orientare pe rezultat

Beneficii oferite:

salariu motivant plus bonusare;
instruire calitativă,
acces la site intern pentru dezvoltare profesionala&personala
reduceri la serviciile companiei;
Investiti in dezvoltarea profesionala;

Profita de aceasta oportunitate, aplica aici https://smiledent.peopleforce.io/careers/v/59143-manager-clinica-stomatologica-centru
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide