Manager Chirii (20 000 mii lei)

Proimobil.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Ești activ, perseverent și interesat de un job dinamic și profitabil? Atunci ești așteptat în compania noastră! Mărim echipa de agenți și suntem în căutarea unui nou coleg!
Responsabilități:

Negociere și comunicare proactivă cu clienții companiei;
Disponibilitate atât pentru activitate atât în birou cât și în teren;
Căutarea activă a clienților noi și atragerea acestora;
Promovarea produselor și serviciilor companiei.

Cerințe:

Bune abilități de negociere și comunicare, atât verbală cat și scrisă;
Persoană perseverentă și dornică de noi experiențe;
Permis de conducere categoria „B” (automobilul constituie un avantaj);
Experiența în vânzări nu este obligatorie dar va constitui un avantaj.

Oferim:

Training-uri de formare și schimb de experiență;
Echipă tânără, dinamică și profesionistă;
Posibilitate de creștere profesională și financiară;
Oficiu modern în centrul orașului.

ATENTIE: Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@proimobil.md, cu mențiunea „Agent Vânzări” și indicați numărul de contact. E-mail: hr@proimobil.md
Telefon: 068 777938
Telefon:
068777938
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide