Lemnar / muncitor auxiliar | плотник / разнорабочий

Arredo Line
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 12000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem în căutarea unui Lemnar sau Muncitor Auxiliar pasionat și dornic să se alăture echipei noastre la fabrica noastră. Acest rol este esențial în procesul de producție a produselor din lemn de înaltă calitate și necesită atenție la detalii, pricepere manuală și dorința de a se implica în fiecare etapă a creării a produselor.

Responsabilități principale:

1. Pregătirea materialelor: Măsurarea, tăierea și pregătirea materialelor lemnoase în conformitate cu specificațiile stabilite.
2. Asamblarea: Asamblarea diferitelor componente din lemn.
3. Controlul calității: Asigurarea calității și conformității produselor finite cu specificațiile noastre.
4. Întreținerea echipamentelor: Întreținerea și curățarea regulată a mașinilor și uneltelor folosite în procesul de producție.

Cerințe:

- Experiență anterioară în prelucrarea lemnului reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.
- Pricepere manuală și atenție la detalii.
- Abilitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiuni precise.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu de producție rapid și precis.
- Dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional în industria producției.

Oferta noastră:

- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și pasionată de producerea a produselor din lemn de înaltă calitate.
- Posibilitatea de a învăța și de a vă dezvolta abilitățile într-un mediu de lucru stimulant.
- Remunerarea competitivă, salariu de la 12.000 de lei
- Un mediu de lucru sigur și bine organizat, cu un accent pe siguranța angajaților.

Dacă sunteți o persoană dornică de a face parte din echipa noastră și de a contribui la crearea unor piese din lemn de cea mai înaltă calitate, vă invităm să aplicați pentru această poziție. Așteptăm cu nerăbdare să lucrăm împreună pentru a produce produse din lemn de calitate superioară pentru clienții noștri.

Așteptăm CV-urile la adresa de e-mail: Aredoline1@mail.ru

Tel: 060077331

Мы ищем увлеченного и энергичного плотника или подсобного рабочего, который присоединится к нашей команде на нашем заводе. Эта роль важна в процессе производства высококачественных изделий из древесины и требует внимания к деталям, ловкости рук и готовности участвовать на каждом этапе создания продукции.

Основные обязанности:

1. Подготовка материала: Измерение, резка и подготовка древесных материалов в соответствии с установленными спецификациями.
2. Сборка: сборка различных деревянных деталей.
3. Контроль качества: Обеспечение качества и соответствия готовой продукции нашим спецификациям.
4. Техническое обслуживание оборудования: регулярное техническое обслуживание и очистка машин и инструментов, используемых в производственном процессе.

Требования:

- Предыдущий опыт работы с деревом является преимуществом, но не обязателен.
- Умение работать руками и внимание к деталям.
- Умение работать в команде и четко следовать инструкциям.
- Умение эффективно работать в быстро меняющейся и точной производственной среде.
- Желание учиться и развиваться профессионально в сфере производства.

Наше предложение:

-Возможность стать частью команды, преданной своему делу и увлеченной производством высококачественных изделий из дерева.
- Возможность учиться и развивать свои навыки в стимулирующей рабочей среде.
- Конкурентное вознаграждение, зарплата от 12.000 лей.
- Безопасная и хорошо организованная рабочая среда с упором на безопасность сотрудников.

Если вы хотите стать частью нашей команды и внести свой вклад в создание деревянных деталей высочайшего качества, мы приглашаем вас подать заявку на эту вакансию. Мы надеемся на сотрудничество для производства изделий из первоклассных древесины для наших клиентов.

Ждем резюме на адрес электронной почты: Aredoline1@mail.ru.

Телефон: 060077331
Telefon:
060077331
Persoana de contact:
Vasile
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide