Junior Manager Evenimente

CONSULTINGLAB
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 13000 MDL
Program de muncă: Full-time
Suntem în căutarea unui Junior Manager Evenimente energic și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Acest rol necesită o persoană capabilă să ofere suport administrativ și logistic complet, contribuind astfel la succesul fiecărui eveniment.
Responsabilități:

Asistență administrativă și logistică în toate etapele organizării și desfășurării evenimentelor.
Completarea și expedierea contractelor, conturilor de plată și a altor documente necesare către clienți.
Contactarea și coordonarea cu locațiile, sălile de conferințe, hotelurile și prestatorii de servicii.
Asistență în pregătirea materialelor pentru evenimente, inclusiv compilarea mapelor și tipărirea materialelor necesare.
Participare activă la evenimente, gestionând înregistrarea participanților, amenajarea sălilor și asigurarea bunei desfășurări a activităților.

Cerințe:

Experiență în organizarea sau participarea la evenimente formale precum conferințe, traininguri, ateliere.
Cunoașterea limbilor: română (maternă), engleză, rusă.
Studii superioare.
Experiență de lucru cu organizații internaționale, ONG-uri sau în domeniul voluntariatului.
Competențe de lucru cu cifre, inclusiv gestionarea bugetelor și contabilitatea evenimentelor.
Abilități excelente de comunicare, flexibilitate, creativitate și capacitatea de a gestiona multiple fluxuri de informații.

Ce oferim:

Oportunități de instruire atât la birou cât și în teren.
Interacțiune directă cu clienții.
Acces la o lume vibrantă și interesantă a evenimentelor de afaceri.
Locație centrală a biroului.
Contract de muncă oficial.
Posibilități de creștere profesională.

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa noastră de email job.consultinglab@gmail.com.

Așteptăm cu interes să vă cunoaștem și să vă integrăm în echipa noastră! E-mail: job.consultinglab@gmail.com
078031321
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide