iOS Developer (Junior/Middle)

Midnight Works
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 35000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Echipa Midnight Works cauta un nou coleg care se va alătura în calitate de Junior/Middle iOS Developer.
Responsabilități:

Dezvoltarea și întreținerea aplicațiilor pentru dispozitivele cu sistem de operare iOS.
Crearea de cod eficient și fiabil în limbajul Swift, SwiftUI.
Colaborarea strânsă cu designerii și alți dezvoltatori pentru crearea unei interfețe intuitive pentru utilizator și optimizarea performanței aplicației.
Depanarea aplicațiilor, rezolvarea erorilor și îmbunătățirea funcționalității.

Cerințe:

Experiență în dezvoltarea aplicațiilor mobile pentru platforma iOS folosind limbajul Swift, SwiftUI.
Înțelegerea conceptelor de bază ale dezvoltării iOS, inclusiv utilizarea bibliotecilor terțe (Cocoapods) și a API-urilor.
Cunoștințe despre sistemele de control al Git-ului .

Constituie un avantaj:

Cunoștințe de bază în OOP.
Experiență în lucrul cu modele arhitecturale, cum ar fi MVC, MVVM .
Experiență în lucrul cu baze de date și interogări Realm, CoreData.
Constitue un avantaj expenta cu Figma, Jira, Slack.

Beneficii:

Loc de munca dotat cu tehnică necesară
Proiecte individuale
TL (Tech Lead) care o sa va ajute în momentele mai dificile
Suntem rezidenți IT Park
Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
Angajare oficială, pachet social inclus
Curs deplin de limba engleza
Аbonament la sala de sport
Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
Activități de Team-building
Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere
Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works sau sunați direct la numărul: +37369666650.
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@midnight.works?_t=8d7sOL9BTvi&_r=1
E-mail: hr@midnight.works
Telefon: +37369666650
Telefon:
+37369666650
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide