Integrator CRM

Vitra SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania ViTRA caută un integrator CRM talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre. În această poziție, vei fi responsabil pentru gestionarea, personalizarea și optimizarea sistemelor noastre CRM pentru a sprijini obiectivele noastre de afaceri și pentru a îmbunătăți experiența clienților noștri.
Responsabilități:

Implementarea și configurarea sistemelor CRM în conformitate cu cerințele și procesele noastre de afaceri.
Personalizarea și dezvoltarea funcționalităților și a rapoartelor CRM pentru a răspunde nevoilor specifice ale companiei.
Integrarea sistemului CRM cu alte sisteme și platforme tehnologice utilizate în cadrul organizației noastre.
Asigurarea datelor precise și actualizate în sistemul CRM și gestionarea bazelor de date ale clienților.
Crearea și gestionarea fluxurilor de lucru automate și a notificărilor pentru a optimiza procesele operaționale.
Furnizarea de date și suport tehnic pentru utilizatorii CRM și gestionarea cererilor și a incidentelor legate de sistem.
Monitorizarea performanței sistemului CRM, identificarea și implementarea de îmbunătățiri continue.

Cerințe:

Experiență anterioară în implementarea și gestionarea sistemelor CRM, de preferat cu Salesforce, Microsoft Dynamics, HubSpot sau alte platforme CRM populare.
Cunoștințe solide despre funcționalitățile sistemelor CRM și experiență în personalizarea și dezvoltarea acestora.
Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă, cu capacitatea de a colabora eficient cu departamentele interne și cu furnizorii externi.
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona eficient multiple proiecte și sarcini.
Orientare către detalii și atenție sporită la calitatea datelor și la standardele de securitate.
Certificări relevante în domeniul CRM sunt un plus.
hr@vitra.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide