Instalator plasa de tantari

Prof-Montaj
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 20000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Firma Prof-Montaj cauta un instalator de plase de tantari responsabil si comunicativ.

Producem și instalăm plase de țânțari de înaltă calitate de toate tipurile. Avem două unități de producție proprii și realizăm instalații în toată Moldova

Responsabilitati:
- Asigurarea instalării de înaltă calitate și respectarea tuturor cerințelor tehnice
- Măsurarea și selectarea dimensiunii optime a ochiurilor.
- Lucru cu clientii: consultanta in alegerea plaselor de tantari, incheierea contractelor.

Cerințe:
- Experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj. (Dacă nu aveți experiență, dar aveți dorință de a lucra, vă vom învăța totul singuri)
- Este OBLIGATORIU să ai propria mașină.
- Capacitate de a lucra cu unelte electrice și unelte de mână.
- Abordare responsabilă a muncii, acuratețe și punctualitate.
- Disponibilitatea de a efectua lucrări la fața locului în oraș și regiune.

Conditii:
- Plata la bucata. (În medie 1000-1500 lei pe zi)
- Program flexibil, posibilitate de lucru part-time.
- Plăți săptămânale
- Venitul mediu al instalatorilor din firma noastra este de 20.000-30.000 lei. Oferim un număr mare de aplicații zilnic.

Vom fi bucuroși să te vedem în echipa noastră!
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide