Inspector calitate | Bălți, MD

GG Cables & Wires EE
Oraș: Bălți
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
PROFILUL CANDIDATULUI

Studii medii de specialitate
Cunoașterea limbii române la nivel avansat
Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj
Bune cunoștințe în utilizarea pachetului Microsoft Office
Disponibil de a lucra în ture
Spirit practic, atitudine pozitivă și proactivă, inițiativă, dinamism

RESPONSABILITĂȚI

Controlul calității produselor
Verificarea produselor pentru a determina conformitatea lor cu standardele și specificațiile clienților
Efectuarea auditului de livrare
Acordarea suportului pentru planificarea calității, controlul neconformităților, măsurilor de prevenție și îmbunătățire a proceselor

COMPANIA OFERĂ

Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes
Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției
Transport gratuit
Tichete de masă
Oportunități atractive de formare, instruire și creștere profesională
Condiții de lucru la standarde europene

CUM APLICAȚI
Expediază CV-ul, specificând poziția pentru care candidezi, la adresa: Moldova.HR@gg-group.com, sau, aplică direct la sediile companiei ICS”GG Cables & Wires EE” SRL, pe str. Aerodromului nr. 1 / str. Industrială 4, mun. Bălți.
Pentru întrebări legate de angajare contactează-ne la numerele: 0601 00 928; 0231 89 300.
Toate deciziile de angajare în cadrul companiei GG sunt bazate pe evaluarea calificărilor și a experienței profesionale, raportate la cerințele specifice pozițiilor deschise.
Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord la prelucrarea datelor cu caracter personal în conformitate cu legislația națională aplicabilă, mai multe detalii găsiți accesând link-ul: https://www.gg-group.com/de/service/date-caracter-personal-candidati/
E-mail: Moldova.HR@gg-group.com
Telefon: 0601 00 928; 0231 89 300
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide