Îngrijitor încăperi (deridicătoare)

Tucano Coffee
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 6500 MDL
Program de muncă: În ture
Dispuși să angajăm refugiați
Tucano Coffee este în căutare de Îngrijitor încăperi (deridicătoare)!
Te întrebi din ce motiv să aplici la acest job?

Pentru că vei avea partea de colegi prietenoși;
Pentru că vei avea salariul de la 6500 lei;
Pentru că vei avea orar de muncă în tură 2/2.

Vrei să știi ce responsabilități vei avea?

Vei spală manual și cu ajutorul mașinii de spălat vasele;
Vei menține curățenia în toate încăperile din coffee-shop: sală, bar, bucătărie, WC, depozit, terasă și spațiul din fața localului.

Este important:

Acuratețe, responsabilitate;
Experiența în domeniu va fi binevenită.

Locul de muncă: Strada Pușkin 15, Centru, Chișinău.
Dacă ești cointeresat/ă de anunț, apelează la numărul: 079091421.
Vrem să fii parte din echipa noastră! Telefon: 079091421
Telefon:
079091421
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide