Inginer tehnician (deservire) case de marcat

Global Store SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă tînără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal?
Atunci aplică CV tău pentru postul vacant de Inginer tehnician (deservire) case de marcat.
Responsabilități:

Instalări, evaluări tehnice;
Întreținerea tehnici de birou și a echipamentelor POS în magazine;
Verificări periodice, intervenții corective pentru echipamentul instalat.

Cerințe:

Studii în domeniul tehnic, telecomunicații;
Experiență în Service echipamente POS și calculatoare;
Cunoștințe în programul 1C;
Capacitate de lucru în echipă;
Limba engleză constituie un avantaj;
Punctual, responsabil;
Carnet de conducere categoria B.

Oferta și beneficii:

Angajare oficială cu întreg pachet social
Salariu: 12000 lei
Tichete de masă – 60 lei/zi
Card de reducere de 15%, pentru cumpărături la Global Store
Prime oferite de sărbători
Oportunități de dezvoltare personală și de promovare
Lucru preponderent de la birou, cu ieșiri teritoriu.

Grafic de lucru:

Luni - vineri 08.30 -17.30.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: cv_hr@grossell.com, cu indicarea postului pentru care aplică, sau ne puteti contacta la numarul de telefon: (+373) 78 770 461 / (+373) 78 770 616.

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu. Telefon: (+373) 78 770 461 / (+373) 78 770 616
E-mail: cv_hr@grossell.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide