Inginer Constructor Junior

Purcari Wineries PLC
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Beneficii:

Salariu competitiv plus pachet de beneficii
Evaluare anuală de performanță
Proiecte interesante
Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative

Responsabilități:

Participare la coordonarea lucrărilor de construcție și reparație a edificiilor întreprinderii
Elaborarea devizului pentru lucrările de construcție
Asigurarea executării calitative și la timp a tuturor proiectelor de construcție
Detașări de serviciu la fabricile entității

Studii și experiență:

Studii superioare de profil
Experienţă similară de minim 2 ani
Vaste cunoștinte teoretice și practice în domeniul construcțiilor
Cunoștințe legislative în domeniul construcțiilor
Cunoașterea la nivel avansat a MS Office

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine, iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici. E-mail: hr@purcari.wine
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide