HR manager | Recruter

Remark Imobil
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 15000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dacă ești motivat să contribui activ la construirea unei echipei și la dezvoltarea strategiilor eficiente de gestionare a personalului, atunci compania noastră este locul potrivit pentru tine.
Căutăm un specialist experimentat și ambițios în recrutarea personalului, care să ne ajute să atragem specialiști remarkabili pentru echipă.

Îți oferim:

Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră
Salariu de la 15000 lei + bonusuri
Birou modern în cel mai luxos Business Centru al capitalei
Echipă tânără și ambițioasă, orientată spre dezvoltare profesională.

Cerințele noastre față de candidat:

Minim 3 ani de experiență în domeniul resurselor umane
Cunoștințe solide despre metodele moderne de recrutare
Cunoștințe în utilizarea platformelor de recrutare
Abilități excelente de comunicare
Cunoașterea avansată a calculatorului
Orientare către rezultat
Abordare proactivă în viață și la locul de muncă
Dorință de dezvoltare și creștere alături de companie.

Responsabilități:

Planificarea și implementarea procesului de recrutare
Desfășurarea interviurilor și evaluarea candidaților
Conducerea procesului de adaptare a noilor angajați
Dezvoltarea și implementarea programelor de dezvoltare a personalului
Dezvoltarea culturii corporative a personalului
Promovarea brandului de resurse umane al companiei pe piața muncii.

Împreună cu noi, vei beneficia de întreaga susținere necesară pentru a-ți transforma ideile în realitate, experimentând o creștere profesională semnificativă și contribuind la succesul companiei! Nu ezita să ne trimiți CV-ul tău acum și să te alături echipei noastre! E-mail: hr@remark.md
062055517
Telefon:
062055517
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide