Frigotehnist in Belgia

Accent
Oraș: Peste hotare
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ai experienta ca frigotehnist? Te asteptam in Belgia! Daca ai experienta in acest domeniu, noi iti gasim job-ul dorit chiar daca nu detii documente romanesti!
Cautam persoane cu experienta in întreținerea, reglarea, repararea si montarea echipamentelor/ instalațiilor frigorifice.
Responsabilitati:

Instalarea si mentinerea sistemlor de racire (realizarea de camere frigorifice de diferite dimensiuni, instalarea tubulaturii care transporta agentul de racire, realizarea tuturor tipurilor de conexiuni, conectarea la panourile de comanda electrice)
Diagnosticarea și remedierea deficienţelor de funcţionare ale echipamentelor instalaţiei frigorifice

Cerinte:

Experienta relevanta in domeniu
Cunostinte de limba engleza/ franceza la un nivel conversational
Abilitati de lucru in echipa
Detinerea permisului de conducere categoria B reprezinta un avantaj

Beneficii

Decontarea primului drum din Moldova în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
Al 13-lea salariu
Bani de vacanță
Asigurare medicală
Zile legale libere plătite
Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru dumneavostra, va vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii, pentru a ne asigura că sunteti mulțumit de noua schimbare.
E-mail: info@accentjobs.ro
+40742829239 (inclusiv WhatsApp si Viber)
Telefon:
+40742829239
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide