Electrician (Vidra, Jud. Ilfov), zona București

UTTIS Industries
Oraș: Peste hotare
Studii: Orice
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: 1000 EUR
Program de muncă: Full-time
Locația de lucru: Vidra, Jud. Ilfov, lângă București
Cerințe:

Vorbitor de limba romana
Capacitate de citire/înțelegere a schemelor electrice
Capacitate de organizare si planificare, seriozitate si responsabilitate
Abilitați tehnice si îndemânare practica
Abilități de comunicare și de lucru în echipă
Disponibilitate pentru deplasări in Romania si străinătate pentru punere in funcțiune utilajele noastre (1 – 2 săptămâni), OCAZIONAL
Experiența minim 5 ani

Descrierea postului:

Asamblarea de tablouri, panouri si echipamente electrice in conformitate cu schema electrica
Montarea aparatajului, cablarea, etichetarea si verificarea funcționalității in conformitate cu schema electrica
Conectarea tabloului la utilaj, cablarea utilajului
Debitează, găurește, prelucrează componentele unui tablou electric
Participa la testarea si verificarea echipamentelor si tablourilor electrice finalizate
Deplasare la client pentru instalarea, testarea echipamentelor
Deplasare la client pentru mentenanța predictiva si mentenanța corectiva

Se oferă:

salariu negociabil în funcție de pregătire și de aptitudini – 1000 Euro
tichete de masă
prime de Paști, Crăciun
contract pe perioada nedeterminată, program de 8 ore/zi (Luni-Vineri) – 07:30 – 16:00
pauză de masă
transport asigurat
cazare asigurata
asigurare medicală
se asigura transport, cazare in deplasare si diurna (100 RON/zi – Romania si 50 Euro/zi - străinătate)
E-mail: ion.storoj@uttis.com
Web: www.uttis.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide