Electrician or. Chișinău

Linella
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Dacă aveți experiență în domeniu și sunteți pasionat de lucrul într-un mediu dinamic și diversificat, acesta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru dvs.
Cerințe:

Studii Tehnice;
Experiență în domeniul, preferabil într-un mediu comercial sau retail minim un an;
Cunoașterea solide despre instalațiile electrice și echipamentelor asociale;
Cunoașterea limbii române și rusă;
Permis de conducere categoria B;
Aptitudine proactivă și atenție la detalii.

Responsabilități:

Executarea lucrărilor de întreținere și reparații electrice în magazinele noastre;
Diagnosticarea și remedierea problemelor electrice într-un mod eficient și precis;
Instalarea și întreținerea echipamentelor electrice conform standartelor și reglementărilor de siguranță;
Colaborarea cu echipa tehnică pentru a asigura funcționarea optimă a sistemelor electrice.

Oferim:

Angajăm oficial cu întreg pachet social;
Suport tehnic și consultanță continua pentru optimizarea performanței;
Grafic de L/V de la ora 08:00-18:00.
Telefon: 060806381 / 061000041
Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Urmărește cele mai interesante locuri vacante pe canal telegram:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide