Dispecer logist

GMT-Eurotrans
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 1000 Până la 1500 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Angajam Dispecer In Europa
Compania Romaneasca " GMT Eurotrans SRL "
Locație: Chișinău

Descriere post: Căutăm un dispecer responsabil și organizat pentru coordonarea eficientă pentru camioanele noastre

Responsabilitati:
- planificarea, organizarea si coordonarea activitatilor de transport zilnice
- comunicarea cu soferii ( loc incarcare/descarcare, tipul marfii) si mentinerea legaturii cu acestia
- gestionarea documentelor de transport
- supraveghea in permanenta a camioanelor din gestiune pt a interveni operativ
- gestionarea situatiilor de urgenta
- evidenta cheltuielilor de transport: costurile de combustibil, diferitele taxe de drum, kilometrajul vehiculului

Cerințe:
- Experiență anterioară în domeniu minim 1 an.
- Abilități de comunicare și lucru in echipa
- Cunoasterea limbii engleze obligatoriu
-Cunoasterea programelor de GPS, Google Maps, TLN
-Cunoasterea Avansata MS Office

Oferim:
- Salariu de la 1000€, cu posibilitate de avansare
- Angajare oficiala, Pachet Social
- Echipa tinara
- Prinz zilnic in oficiu
- Instruire necesara gratuita

Cum să aplicați:
Trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la: gmt.eurotrans@gmail.com sau la nr. de telefon +37369723585

Vă mulțumim pentru interesul dvs. și așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre dumneavoastră!
Telefon:
068731230
Persoana de contact:
Ana Maria
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide