Diriginte de șantier

Sky House
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Ce ne dorim să aibă viitorul coleg :
- Abilități de comunicare, cooperare și spirit de echipă la nivelul locului de muncă și cu celelalte structuri ale societății;
- Capacitate de analiză și sinteză;
- Abilități de conducător;
- Rezistență la stres și disponibilitate de lucru peste program;

Responsabilitățile postului :
- Să decidă cu privire la repartizarea sarcinilor de muncă la nivelul compartimentului ;
- Să decidă asupra orelor efectiv lucrate de personalul din subordine, întocmind cu spirit de răspundere planul zilnic ;
- Să decidă asupra problemelor disciplinare care sunt inițiate la nivelul compartimentului și să facă propuneri în acest sens ;
- Să decidă în limita responsabilităților procedurile de lucru și obligațiile la nivelul echipei din subordine ;

Noi îți oferim :
- Angajare oficială + pachet social
Un mediu de lucru prietenos, inovativ, și deschis pentru dezvoltare și promovare în cadrul companiei.
Dacă ești interesat te invităm să faci parte din echipa noastră )
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide