Director Marketing | Manager Marketing (25000-40000)

easy hire
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 25000 Până la 40000 MDL
Program de muncă: Full-time
Anunț de Angajare: Director Marketing - Companie Parcare Auto
Despre Companie:
Suntem o parcare auto în plină expansiune, recunoscută pentru inovație și servicii de înaltă calitate. Ne străduim să oferim soluții eficiente și prietenoase pentru clienții noștri.
Despre Poziție:
Căutăm un Director de Marketing pasionat și inovator, pentru a defini și implementa strategii eficiente de marketing care să consolideze și să dezvolte prezența noastră pe piață.
Responsabilități:
Sarcini de bază:

Raportarea periodică a rezultatelor și performanței.
Gestionarea bugetului de marketing.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de comunicare cu clienții.
Colaborarea cu departamentul de resurse umane pentru a recruta, instrui și dezvolta personalul.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de CRM pentru a gestiona și îmbunătăți relațiile cu clienții existenți și potențiali.
Crearea și monitorizarea performanței campaniilor de marketing digital, inclusiv publicitatea pe motoarele de căutare, marketingul pe rețelele sociale.
Monitorizarea și gestionarea performanței site-ului web al companiei, inclusiv SEO, experiența utilizatorului și conversiile.
Asigurarea respectării standardelor de calitate și a procedurilor operaționale în cadrul call center-ului pentru a oferi o experiență consistentă și de înaltă calitate clienților.
Monitorizarea tendințelor și a feedback-ului clienților pentru a identifica și a răspunde la schimbările în nevoile și preferințele acestora.
Colaborarea cu alte departamente pentru a dezvolta și a implementa soluții la nivel de companie care să optimizeze interacțiunile cu clienții.
Ca superior la call center, colaborez strâns cu partenerii noștri de la 999 și amoCRM, precum și cu compania de IT, pentru a asigura o experiență excelentă pentru clienți și pentru a optimiza operațiunile noastre.

Cerințe:

Experiență anterioară într-o poziție similară în domeniul marketingului, de preferat în industria auto.
Studii superioare în domeniul marketingului sau al comunicării.
Abilități excelente de analiză și interpretare a datelor de piață.
Capacitate de planificare și organizare, cu abilități de prioritizare a sarcinilor.
Orientare către rezultate și capacitate de adaptare la schimbare.
Abilități de comunicare și negociere la nivel înalt.
Creativitate și spirit de echipă.

Beneficii:

Reduceri la produsele companiei: Angajații beneficiază de reduceri speciale la serviciile noastre de parcare auto.
Salariul de la 25000-40000 lei , în funcție de abilități și sarcini efectuate.
Programe de training și dezvoltare personală: Oferim acces la resurse și cursuri pentru a vă îmbunătăți abilitățile și pentru a vă avansa cariera.
Oportunități clare de avansare: Compania investește în identificarea și pregătirea talentelor interne pentru poziții de conducere și management.

Alăturați-vă echipei noastre și trimite cv tău la: cv@easyhr.md. E-mail: cv@easyhr.md.
+(373) 68400744
Telefon:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide