Digital marketing manager

TOPMAG SHOP SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania noastră caută un specialist în marketing digital pentru a se alătura echipei sale și a contribui la dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing.

Dacă ești pasionat de marketingul digital și ești în căutarea unei noi provocări, te încurajăm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități:
- Dezvoltarea strategiilor de publicitate pentru campaniile noastre pe Facebook și Instagram
- Identificarea audiențelor țintă și dezvoltarea segmentelor de publicitate
- Crearea și implementarea campaniilor publicitare în concordanță cu obiectivele noastre de afaceri
- Monitorizarea performanței campaniilor și ajustarea lor pentru a maximiza eficacitatea și eficiența
- Colaborarea cu echipa noastră de marketing și creativă pentru a dezvolta conținutul publicității relevante și atractivă
- Analiza și raportarea datelor pentru a evalua performanța campaniilor și pentru a furniza sugestii pentru îmbunătățirea lor.

Cerințe:
- Cunostințe avansate în marketing digital, SEO/SEM, factori de clasificare si fundamentele marketingului motoarelor de cautare, publicitate online (Google AdWords).
- Experiență demonstrată în dezvoltarea și implementarea de strategii de publicitate pe Facebook și Instagram
- Abilități excelente de comunicare și colaborare pentru a lucra cu echipa noastră de marketing și creativă
- Cunoașterea platformelor de publicitate Facebook și Instagram și a instrumentelor de analiză a datelor
- Capacitatea de a identifica audiențele țintă și de a dezvolta strategii de publicitate relevante
- Abilitatea de a analiza și raporta datele de performanță pentru a furniza sugestii pentru îmbunătățirea campaniilor noastre.

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa noastră de email sau să ne contactați. Vă mulțumim și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!
Telefon:
061282422
Persoana de contact:
ELENA
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide