Designer grafic

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 20000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
Suntem o companie de comerț online în continuă creștere, dedicată furnizării de produse de calitate și experiențe excepționale clienților noștri. Căutăm un designer grafic talentat și pasionat, care să se alăture echipei noastre dinamice și să contribuie la dezvoltarea brandului nostru.

Responsabilități:

- Crearea de materiale vizuale pentru website, rețele sociale, campanii de marketing și alte canale de comunicare.
- Dezvoltarea de design-uri atractive și inovatoare care să reflecte identitatea vizuală a brandului.
- Colaborarea cu echipa de marketing pentru a dezvolta și implementa strategii vizuale eficiente.
- Adaptarea design-urilor pentru diverse formate și platforme, asigurând consistența brandului.
- Participarea la brainstorming-uri și propunerea de idei creative pentru îmbunătățirea materialelor de marketing.

Cerințe:

- Experiență demonstrată în design grafic, preferabil în cadrul unei companii de comerț online.
- Abilități excelente în utilizarea software-urilor de design grafic (Adobe Creative Suite: Photoshop, Illustrator, InDesign etc.).
- Cunoștințe solide despre tendințele actuale în design și marketing digital.
- Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și de a respecta termenele limită.
- Abilități bune de comunicare și colaborare în echipă.
- Portofoliu de lucrări relevante care să demonstreze creativitatea și competențele tehnice.
- Un plus major va fi reprezentat de cunoștințele în vizualizare 3D și animație video.

Beneficii:
- Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
- Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră.
- Mediu de lucru dinamic și stimulativ.
- Participare la proiecte interesante și inovatoare.
- Posibilitatea de a contribui la creșterea și succesul unui brand în expansiune.

Cum să Aplici:
Dacă ești pasionat de design grafic și dorești să faci parte dintr-o echipă creativă și dedicată, te invităm să trimiți CV-ul și portofoliul tău la adresa de email: victor@arsdgitalis.io

Alătură-te nouă și contribuie la transformarea viziunii noastre în realitate!

Notă: Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați. Mulțumim pentru înțelegere!
Persoana de contact:
Victor
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide