Depozitar tehnică agricolă (10000-15000 lei )

easy hire
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania vănzare tehnică agricolă este în căutare de un depozitar responsabil și dedicat pentru a se alătura echipei. Dacă aveți experiență în gestionarea și menținerea corespunzătoare a echipamentelor și pieselor de schimb, sunteți persoana potrivită pentru acest rol.
Responsabilități:

Pregătirea și respectarea condițiilor de păstrare a tehnicii agricole conform actelor de însoțire.
Menținerea în stare bună a depozitului.
Recepționarea și păstrarea corespunzătoare a pieselor de schimb, accesoriilor și lubrifianților, pregătindu-le pentru livrare.
Primirea și asigurarea condițiilor corespunzătoare de păstrare și eliberare a tehnicii și utilajului agricol.

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar este un avantaj.
Abilități organizatorice excelente și atenție la detalii.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Cunoștințe de bază despre echipamentele și piesele de schimb.

Beneficii:

Salariu competitiv: 10.000-15.000 lei.
Mediu de lucru stabil și susținut de o echipă dedicată.
Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email cv@easyhr.md.
Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre! E-mail: cv@easyhr.md
Telefon:
068400744
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide