Copywriter web3

Web3 Marketing Agency
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 500 Până la 1000 USD
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Suntem o agenție de marketing web3. Vei crea conținut în engleză pentru social media, blogul și newsletterul nostru. Textele vor fi analitice, va trebuie să faci research pentru ele și să fii la curent în permanent cu ce se intâmplă în piață și noutățile din domeniul tehnologic, descentralized finance, blockchain etc

Responsabilități:
Crearea zilnică a conținutului de tip long read, care necesită documentare, research
Ținut pasul cu cele mai importante evenimente de actualitate din domeniu
Avantaje:
Salariu de la 500 dolari + bonus de performanță
Job Full Time, dar program flexibil, posibil și remote
Vei învăța mult din domeniul web3, care reprezintă viitorul tehnologie în următorul deceniu, unde vor fi cele mai bine plătite job-uri
Cerințe:
Engleză C2

Aștept un email de la tine, nu am nevoie neapărat de CV dar trimite-mi texte în ENGLEZĂ scrise de tine.
Persoana de contact:
Vitalie
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide