Controlor calitate

Unitech Engineering Solutions SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 12000 Până la 13000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
SC ”Unitech Engineering Solutions” SRL este o companie specializată în producerea și comercializarea echipamentelor pentru industria vinicolă.

Echipa noastră se extinde!

Recrutăm un coleg in Departamentul calitate, ce cunoaște si poate monitoriza procesele de productie - Controlor calitate!

Beneficiile companiei “Unitech Engineering Solutions”:

- Salariu motivant în funcţie de experiență și rezultate, dupa interviul cu directorul; pachet social deplin;
- Sector de activitate bine echipat în sectorul Ciocana; mediu de lucru dinamic;
- Grafic de lucru full- time;
- Prînz asigrat și coffe-break;
- Un colectiv prietenos, tînăr și sociabil.

Responsabilități Principale:

- Efectuarea Inspectiilor de Calitate: Realizarea inspectiilor amănunțite și conforme cu standardele de calitate a produselor finite sau semifinite.
- Monitorizarea Proceselor de Producție: Supravegherea și evaluarea proceselor de producție pentru a identifica și corecta eventualele abateri de la standardele de calitate stabilite.
- Documentarea și Raportarea: Întocmirea rapoartelor de control calitate, evidențierea neconformităților și propunerea de îmbunătățiri pentru a asigura conformitatea cu standardele de calitate.
- Colaborare cu Echipa de Producție: Lucrul în strânsă colaborare cu echipa de producție pentru a remedia orice problemă legată de calitate și pentru a implementa soluții preventive.
- Testarea și Verificarea Produselor: Efectuarea testelor și analizelor necesare pentru a asigura calitatea produselor, inclusiv utilizarea echipamentelor și instrumentelor adecvate.
- Păstrarea Documentației: Gestionarea documentației referitoare la controlul calității, asigurându-se că toate informațiile sunt păstrate în mod corect și la zi.

Cerințe:

- Diplomă de studii medii speciale în domeniul ingineriei, Știința Materialelor.
- Experiență anterioară în controlul calității, de preferat în industria.
- Cunoștințe despre standardele de calitate și proceduri de control.
- Abilități de comunicare și colaborare.
- Atitudine proactivă și orientare către rezultate.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa hr@unitech.md, cu indicarea funcției pentru care optați sau ne contactati la numarul de telefon 068431111.
Persoana de contact:
Lilia Buliga
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide