Contabil(ă) Șef(ă) (15000-20000)

easy hire
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 15000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Easy Hire recrutează pentru un client din domeniul serviciilor contabile!
Căutăm un Contabil pasionat, care cunoaște și poate executa sarcinile unui Contabil Șef.
Dacă simți că nu ai careva cunoștințele, nu-ți face griji!
Compania noastră de contabilitate este gata să te ajute, pentru a deveni un Contabil Șef de succes.
De ce ar trebui să aplici:

Suport și îndrumare pentru a îndeplini cu succes responsabilitățile unui Contabil Șef.
Oportunitatea de a te dezvolta într-un mediu profesional și colaborativ, unde valorizăm munca în echipă și succesul clienților ca principii de bază.

Beneficii oferite:

Lucru într-o echipă colaborativă și prietenoasă;
Grafic de muncă Luni - Vineri 9.00-18.00;
Pachet salarial atractiv în jur de 20000 Net , inclusiv bonusuri de fidelitate și KPI.
Masă gratuită (lunch) și cafea de calitate;
Transport asigurat către client;
Training-uri trimestriale pe dezvoltare personală;
Asistență psihologică corporativă;
Evenimente corporative și activități de grup, cum ar fi volei;
Loialitate față de companie și accent pus pe unitatea echipei;
Mediu de lucru organizat și eficient.
Oportunități de creștere în carieră, consiliere și feedback constant.

Ce căutăm de la tine:

Experiență în domeniul contabilității și dorința de a avansa către poziția de Contabil Șef.
Experiență în utilizarea 1C Versiunea 7 și 8 ( te vom învăța noi).
Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat; limba engleză reprezintă un avantaj.
Dorința de a coordona o echipă și de a delega sarcinile.
Adaptabilitate și integrare rapidă în procesele de lucru existente.

Vei primi sprijin necesar pentru a-ți îndeplini următoarele responsabilități:

Consultanță și coordonarea activităților contabile și fiscale ale clienților;
Prezentarea rapoartelor fiscale și statistice;
Asigurarea conformității cu legislația fiscală și contabilă în vigoare;
Colaborarea cu autoritățile de control și instituțiile bancare;
Organizarea și verificarea activității contabilului asistent și a echipei sale.

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul la adresa cv@easyhr.md și hai să începem o nouă etapă în cariera ta! E-mail: cv@easyhr.md
+37368400744
Telefon:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide