Contabil(ă) pentru salarii

WINKRAFT BUSINESS GROUP
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 12000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
WINKRAFT BUSINESS GROUP este o companie care oferă servicii de contabilitate și consultanță în domeniul afacerilor pentru companii din Moldova.
Căutăm un coleg pentru poziția de Contabil(ă) pe salariu.
Responsabilități principale:

Pregătirea documentelor pentru angajare și concediere (în program automatizat)
Evidența timpului de muncă, tabele de pontaj
Calcularea salariilor și impozitelor pe salarii
Pregătirea rapoartelor de resurse umane și fiscale

Cerințe pentru candidați:

Studii superioare, medii finalizate sau în curs
Cunoașterea limbilor română și rusă
Bune abilități de utilizare a calculatorului (1C, Word, Excel)
Cunoștințe în domeniul documentației de resurse umane
Experiență în poziție similară minim 1 an
Atitudine responsabilă față de muncă și orientare spre rezultate

Oferim:

Loc de muncă într-un birou modern în inima sec. Rîșcani
Angajare oficială și pachet social complet
Salariu competitiv, începând de la 14 mii lei
Program de lucru 5/2, de la 8:30 la 17:00

Dacă sunteți gata să vă alăturați echipei noastre WINKRAFT BUSINESS GROUP, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email: hr@wbg.md.
Telefon: 068390939
E-mail: hr@wbg.md
Web: https://wbg.md
Telefon:
068390939
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide