Contabil

MDC&PARTNERS SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
MDC&PARTNERS SRL este în căutarea unui
Contabil

Responsabilități:
• Cunoașterea standardelor naționale de contabilitate (standardele internaționale ar fi un beneficiu);
• Controlul și analiza operațiunilor financiar-contabile;
• Întocmirea rapoartelor financiare contabile (lunar, trimestrial, anual);
• Operațiuni de salarizare;
• Evidența documentelor primare;
• Întocmirea situațiilor financiare locale și acordarea suportului de audit pentru partenerii străini;
• Implicarea în proiectele curente al companiei.

Cerințe față de candidați:
• Minim 3 ani experiență în domeniul contabilității sau a auditului;
• Studii superioare în domeniul finanțelor și contabilității, masterat în domeniul finanțelor sau alte domenii relevante;
• Cunoașterea limbilor: româna, rusa și engleza;
• Cunoștințe avansate de operare a programului 1C și PC Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint etc.);
• Demonstrează abilități analitice excelente, de încredere și inițiativă;
• Abilități bune de organizare și planificare;
• Abilități bune de comunicare interpersonală.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide