Contabil-sef adjunct

Ramura5
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: 16000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea funcției

Căutăm Contabil SEF ADJUNCT care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Ramura5 și să menţinem cel mai înalte standarde profesionale cu aceștia.

Despre noi
Suntem compania Ramura5 oferim servicii de contabilitate pentru IMM. Ne mândrim cu o reputaţie impecabilă, dar în acelaşi timp rămânem independenţi profesional în proiectele noastre şi tratăm informaţiile clienţilor cu cea mai strictă confidenţialitate.

Suntem axați pe dezvoltarea continuă a companiei, a angajaților și a relațiilor cu clienții noștri.

Misiunea companiei este de a oferi clienților siguranță în tot departamentul financiar.

De 6 ani am reușit să creștem o echipă din 9 oameni dornici de muncă și devotați. Suntem mândri că putem oferi condiții bune de a munci acasă, cu o remunerare pe măsură.

Descrierea jobului

Pe postul de contabil adjunct vei fi responsabil de 8 obiective importante:

- Recepționarea, controlul, prelucrarea și evidența documentelor primare;
- Sistematizarea informației și introducerea datelor în sistemul 1C;
- Administrarea și evidența conturilor creditorilor și debitorilor;
- Gestionarea și controlul fluxului de documente contabile;
- Întocmirea, prezentarea și păstrarea rapoartelor financiare în conformitate cu legislația în vigoare;
- Întocmirea, prezentarea și păstrarea rapoartelor financiare per proiect în conformitate cu cerințele clienților;
- Efectuarea calculelor şi transferurilor legate de impozite şi taxe, salarii, precum şi alte achitări;
- Oferirea de informații contabile veridice conducătorului, angajaților, auditorilor, precum și altor utilizatori ai datelor contabile

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

- Oferirea unui salariu de la 16 000 lei
- Program de lucru: luni-vineri de la 9.00 la 17.00 cu pauză de prânz;
- Locație, Chișinău, str. Vasile Alecsandri 13, cartierul 40 Ani.
- Concediu de odihnă și concediu medical;

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

- Ai studii superioare în contabilitate/finanțe;
- Ai experiență de muncă în domeniul contabilității de cel puțin 5 ani;
- Ai experiența de muncă în domeniul financiar al ONG-urilor de cel puțin 5 ani;
- Cunoști sistemul  de operare PC, 1С;
- Cunoști Standardele Naționale de Contabilitate, legislația fiscală și a legislația muncii;
- Ai capacitatea de a vorbi și a scrie fluent în limba română/rusă;

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email: consulting@ramuracinci.md
cu tema email  „Vreau să lucrez la Ramura5  în calitate de Contabil

Așa vom  înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.
Telefon:
060752005
Persoana de contact:
Calugareanu
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide