Contabil-Revisor în producție

Tandem
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Evidența contabilă a stocurilor.
Contabilizarea mișcărilor interne a materialelor.
Evidența procurorilor (facturi și import).
Verificarea jurnalului de procurări.
Întocmirea actelor de verificare și compensare.
Înregistrarea retururilor către furnizori.
Efectuarea inventarierilor: periodica (o dată pe lună), tematica și o dată în an globală, cu ulterioară prelucrare a datelor.
Îndeplinirea și altor atribuții necesare în cadrul activității contabile.

Cerințe pentru candidați:

Responsabilitate, buna organizare, rezistență la stres, atenție la detalii.
Orientarea spre instruire și încredere în propriile forțe.
Experiență în domeniu de cel puțin 1 an.

Ce oferim:

Un contract de muncă pe termen nedeterminat.
Salariu pentru perioada de adaptare 10 000 lei net.
Mediu de lucru modern și plăcut.
Produsele companiei la preț redus și în rate.
Posibilitate de avansare în carieră, învățând sectoare noi.
O echipă tânără și ambițioasă.

Dacă sunteți gata să învățați și să vă dezvoltați în cadrul unei echipe de profesioniști experimentați, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail hr@tandem.md.
Locul de muncă: Chișinău, str. Petricani.
Vă dorim mult succes! E-mail: hr@tandem.md
Telefon de contact: 078057772
Web: www.tandem.md
Telefon:
078057772
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide