Conducător | conducătoare încărcător

Franzeluța
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:
1. Pregătirea și verificarea vehiculului pentru lucru

Pregătește vehiculul pentru lucru prin verificarea principalelor sisteme ale vehiculului
Degajează zona de încărcare/descărcare
Asigură întreținerea zilnică a vehiculului prin verificarea nivelului de combustibil, ulei de transmisie / hidraulic și agent de răcire, a nivelului și densității electrolitului din acumulatoare
Asigură documentele necesare pentru transportul intern și pentru depozitare

2. Efectuarea transporturilor și manipulării mărfurilor

Asigură și supraveghează încărcarea / destivuirea mărfurilor
Execută transportul pe rutele și traseele indicate, eliminând întreruperile nejustificate
Asigură și supraveghează descărcarea/stivuirea mărfurilor în locurile indicate în comandă

3. Identificarea defectelor apărute

Localizează și analizează defectul apărut luând în considerație: indicațiile aparatelor de bord, semnalele acustice, optice sau comportamentul specific al vehiculului
Adoptă măsuri de urgență
Predarea utilajului și a documentelor superiorului direct

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul pe email: s.personal@franzeluta.md cu indicarea denumirii pozitiei "Conducător/conducătoare încărcător".
Adresa oficiului S.A.Franzeluța: MD-2032, mun. Chişinău, str. Sarmizegetusa 30
Telefon de contact: 069501182 E-mail: s.personal@franzeluta.md
Telefon: 069501182
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide