Brand manager

Bucuria SA
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiei de brand.
Elaborarea strategiei de marketing pentru produsele noi și cele existente.
Organizarea și coordonarea campaniilor de promovare.
Cunoștințe aprofundate privind conceptele de piață.
Creativitate, inovație și ușurință în exprimarea ideilor, personalitate energică.

Cerințe:

Studii superioare finalizate - specializarea marketing / PR
3+ ani de experiență în funcţie de manager marketing sau brand manager
Experiență în domeniul elaborării şi aprobării strategiilor de marketing
Cunoștințe aprofundate de limba româna, rusă (scris, vorbit), cunoașterea altor limbi va constitui un avantaj.
Cunoașterea tehnicilor de lucru MS Office (Word, Excel, Power Point).

Compania oferă:

salariu competitiv;
pachet social integral;
primă lunară;
perspectiva creării unei cariere de succes într-o companie dinamică și perspicace;
trainig-uri și seminare de la partenerii companiei;
program de lucru 8:30 pînă la 17:00, de luni pînă vineri.

Persoanele interesate de postul vacant sunt rugate să expedieze CV-ul cu poză la adresa de e-mail: sp@bucuria.md. E-mail: sp@bucuria.md
Telefon: 022 895535 / 022 895416
Adresa: mun, Chișinău, str. Columna 162
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide