Автослесарь по ремонту бамперов и пластиковых деталей.

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Cautam reparator pentru repararea barelor de protectie auto, optice, grile si alte materiale plastice.

Требуется мастер по ремонту автомобильных бамперов, оптики, решеток и другого пластика.

Обязанности:
- Восстановление автомобильных запчастей: фары, бампера, решетки, крылья, бачки омывателя и другие пластиковые детали.

Условия:
Обустроенное место для ремонта
График работы с 9:00 до 18:00
5/2, 6/1
Заработная плата: Сдельная.

Территориальное расположение склада: г. Кишинёв, центр города.
Все интересующие Вас вопросы Вы можете задать по телефону.
Будем рады видеть Вас в нашем коллективе!

Specialist reparatii bare de protectie si piese din plastic.

Responsabilitati:
- Restaurare piese auto: faruri, bare de protectie, grile, aripi, rezervoare spalator si alte piese din plastic.

Conditii:
Loc echipat pentru reparatii
Program: 9:00 - 18:00
5/2, 6/1
Salariu: Lucrare la bucata.

Amplasarea teritorială a depozitului: Chișinău, centrul orașului.
Puteți adresa toate întrebările la telefon.
Vom fi bucuroși să vă vedem în echipa noastră!
Telefon:
078213809
Persoana de contact:
Влад
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide