Auditor

FlagMAN-D
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 14000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Îți mulțumim pentru interesul față de oportunitatea noastră de carieră!
Noi oferim:

Salariu stabil si motivant.
Bonusuri de performanță.
Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști.

Responsabilități:

Participarea in cadrul misiunilor în calitate de auditor.
Furnizarea de audit și consultanță de afaceri pentru clienți.
Efectuează interogarea datelor și analiza datelor clientului.
Documentarea probelor de audit si intocmirea dosarului.

Cerințele noastre:

Cunostinte minime a Standardelor Internaționale de Audit (ISA)
Cunoștințe generale privind legislația fiscală și finaciară.
Cunoașterea PC, MS Excel, 1C la nivel avansat.
Cunoașterea limbilor: româna, rusa, engleza - este un avantaj.
Bune abilități interpersonale de lucru in echipă și de comunicare.

Vă rugăm să ne transmiteți CV-ul: hr@fmd.md.
Tel.: 069942448
Iți mulțumim pentru interesul față de oportunitatea noastră de carieră!
Despre companie:
FlagMAN-D oferă o gamă largă de servicii, contabilitate, analiză financiară, consultanță fiscală și implementare BI. Echipa noastră de experți se angajează să ofere clienților noștri cel mai înalt nivel de servicii și suport pentru a-i ajuta să-și atingă obiectivele financiare și de afaceri. E-mail: hr@fmd.md
Telefon: 069942448
Telefon:
069942448
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide