Asistent(ă) stomatolog

Stomatologia Novadent
Oraș: Bălți
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: 9000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe față de candidat:
- studii de specialitate;
- bună experiență în efectuarea injecțiilor intravenoase;
- persoană responsabilă, empatică, cu spirit de echipă;
- flexibilitate, personalitate orientată spre menținerea unei relații de încredere cu colegii și pacienții;
- cunoașterea obligatorie a limbii romane.

Responsabilități:
- asistarea medicilor în lucrul cu pacienții;
- sterilizarea instrumentelor;
- evidenta fișelor personale ale pacienților și a registrelor de lucru.

Program de lucru: Full-time

Oferim:
- pachet social complet;
- angajare in baza contractului individual de muncă;
- experiență de lucru într-o echipă tânără de profesioniști;
- 9000 lei salariu net.

Dacă postul vacant prezinta interes pentru tine, expediază-ne CV-ul cu o poza atașată la el si cu mentiune "CV pentru postul de asistenta stomatolog", pe adresa: novadentmd@gmail.com.

*Vor fi contactate doar candidaturile selectate.

**Datele cu caracter personal vor fi prelucrate exclusiv în scop de recrutare si selectie a candidatului. Aceste date nu vor fi transmise altor părți terțe fără acordul prealabil al subiectului datelor cu caracter personal.

Pentru informatii:
tel. 0696.55.333
Telefon:
060681111
Persoana de contact:
Anghelina Carțîn
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide