Asistent producție

Pomul Regal
Oraș: Telenești
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Locația: Inești, Telenești

Descrierea Postului:

Căutăm un Asistent Producție dedicat și organizat pentru a se alătura echipei noastre. Persoana selectată va fi responsabilă de sprijinirea activităților de producție și de asigurarea funcționării eficiente a proceselor noastre.

Responsabilități:

- Asistarea Directorului de producție în coordonarea activităților zilnice.
- Monitorizarea și raportarea progresului producției.
- Menținerea și actualizarea rapoartelor de producție.
- Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță.
- Colaborarea cu echipele de întreținere și logistică pentru a asigura continuitatea proceselor de producție.
- Gestionarea stocurilor de materii prime și produse finite.
- Implementarea și monitorizarea procedurilor de optimizare a proceselor de producție.

Cerințe:

- Studii medii complete sau superioare.
- Experiență anterioară în mediul de producție constituie un avantaj.
- Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.
- Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office).
- Atitudine proactivă și orientare către detalii.

Beneficii:
- Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
- Mediu de lucru dinamic și plăcut.

Cum să aplici:

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail: info@pomuregal.com.

Pentru mai multe informații despre compania noastră și această oportunitate, vizitează site-ul nostru: pomulregal.com

Vino să faci parte din echipa noastră și contribuie la succesul Pomul Regal!
Telefon:
069501577
Persoana de contact:
Dn Ion
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide