Asistent în birou notarial

Notarul BAZAOCHI Andrei
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem în căutare de asistent notarial, dacă te regăsești în cerințele de mai jos, aplică cu un CV iar noi te vom saluta cu Bun venit în echipă!

Ești candidatul potrivit dacă:
• Ai studii superioare finalizate de profil juridic, dar nu este obligatoriu - poți fi încă student în anul III sau IV la Facultatea de Drept;
• Cunoști limbile română și rusă – fluent atât la nivel de comunicare, cât şi scriere;
• Ai cunoștințe avansate de lucru cu pachetul Microsoft Office;
• Știi să tehnoredactezi rapid;
• Ești o persoană amabilă, responsabilă și atentă la detalii.

Vei avea următoarele responsabilități:
• Redactarea proiectelor actelor notariale;
• Studierea actelor normative și dezvoltarea strategiilor și argumentelor juridice;
• Completarea registrelor notariale;
• Întocmirea rapoartelor, dărilor de seamă;
• Verificarea datelor în registrele electronice;
• Scanarea, copierea, prelucrarea documentelor;
• Preluarea, înregistrarea şi arhivarea corespondenței;
• Realizarea lucrărilor de arhivă etc.

Îți oferim:
• Program de lucru flexibil;
• Birou confortabil, situat pe adresa: mun. Chișinău, bd. Dimitrie Cantemir nr. 5/4 oficiul 302;
• Pachet social și salariu negociabil, în funcție de calificare şi experiență;
• Ghidare inițială;
• O experiență unică de învățare și de dezvoltare profesională.

Candidații interesați sunt rugați să ne expedieze CV-ul însoțit de o poză la următoarea adresă de e-mail: bazaochi@gmail.com.
Vor fi contactați doar candidații selectați.
Telefon:
069555900
Persoana de contact:
Bazaochi Andrei
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide