Asistent director general

Orhei-Vit
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: 16000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

preluarea și redirecționarea apelurilor de intrare;
primirea, înregistrarea și repartizarea corespondenței de intrare și de ieșire;
întocmirea documentelor interne, inclusiv ordine și dispoziții, asigurarea înregistrării, evidenței și predării la timp a documentelor către conducere și executanți;
organizarea ședințelor și întîlnirilor de afaceri, întîmpinarea vizitatorilor;
utilizarea echipamentelor de birou: fax, scanner, copiator;
pregătirea călătoriilor de afaceri (rezervare bilete, hotel, asistență la obținerea vizelor).

Cerințe:

studii superioare;
cunoașterea limbilor rusa, româna și engleza;
capacitate de a rezolva mai multe sarcini în același timp;
cunoașterea etichetei în afaceri;
calități personale: atenție, responsabilitate, conștiinciozitate, punctualitate.

Condițiile de lucru și salariul se vor discuta în cadrul interviului.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: hr@orhei-vit.com. E-mail: hr@orhei-vit.com
Web: www.orhei-vit.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide